Модернізація патріотичних арт-об'єктів. Святкування Дня молоді 2018.

      Патріотичні вірші переходять в більш цікаву форму втілення. Проект “Невідома війна” в процесі реалізації. 23, 29 та 30-го червня ГО”ГРАНІТ” організувало фестиваль до Дня молоді “Твій простір”.

Персонажів настільної гри "Галичина 1918" тепер можна вивчати і у форматі постерів. 

      Відомих діячів ЗУНРу зобразили на плакатах від ГО “Граніт”. Серед постатей – Євген Петрушевич, Дмитро Вітовський, Мирон Тарнавський, Юліан Головінський, Петро Франко, Іван Боберський.

Голова Правління вирушив до Антарктиди

      Наприкінці грудня Андрій Мочурад вирушив на південний полюс для зйомки фільму та написання книги про українських полярників станції Вернадського. Щоб продовжити ініціативу українців щодо вшанування бойових побратимів, до Антарктиди зі ним вирушили прапори. Добираючись через Південну Америку планує зустрітися з представниками української діаспори, онуками і правнуками тих, хто боровся за Україну під час визвольних змагань початку ХХ століття.

Як і для чого стіни, алеї та сходи у місті розписують віршами? 

      “Ми хочемо, щоб Львів був літературною столицею. Як і для чого стіни, алеї та сходи у місті розписують віршами.” – розповіла Ольга Ратінська, художник-волонтер.

Вишкільний табір "Вовча стежа"

      У Дрогобичі молодь захищалася від умовного нападу бойовиків. Такі симуляційні ігри цими вихідними для них проводили учасники антитерористичної операції на Сході країни. Хлопців і дівчат навчали основ поводження зі зброєю, екстремальної психології та роботі в групах. На військово-патріотичному вишколі “Вовча стежа” була Сніжана Палажченко.

Настільні ігри, які допомагають дітям вивчати історію України та розвивати патріотичну свідомість.

     Такі ігри допомагають дітям не просто заучувати цифри, пов’язані з історією, а й навчитися пов*язувати ці події між собою.

Громадський діяч, журналіст та боєць ЗСУ Андрій Мочурад, разом із молодіжним об’єданням «Граніт», ініціювали у Львові творчий проект «Вірші з війни».

       На одній із стін біля зупинки, неподалік церкви Святої Анни на вулиці Бенедиктовича, активісти створили композицію, яка ілюструє події, які відбулись в Україні впродовж останніх двох років. Наповнює композицію малюнок, на якому зображена молода дівчина у вишиванці та жупані, журавлі, квіти та поля. За словами авторів, композиція уособлює мрії та прагнення, а лейтмотивом усієї роботи є слова «Повертайся живим додому»

Історична настільна гра "Галичина 1918"

       Андрій Мочурад завітав на Перший Західний, щоб розповісти про процес розробки настільної гри про ЗУНР.