Громадське об'єднання "Граніт" - це...
така собі гримуча суміш громадсько-активних, креативних і навіжених молодих людей, у середовищі котрих плавиться, визріває та інколи виплескується назовні потужний потік позитиву, оформлений у громадську діяльність.
Дітищами, народженими у потугах творити нове і якісне, є цикли бардівських, поетичних вечорів, фотопроекти, дебатний клуб, дослідницька робота, спортивні змаги, традиційні обрядові та етнозабави, українські вечори і вечірки, різноманітні концерти і фестивалі.
І дарма, що у суспільстві побутує стереотип, що мистецько-продуктивні ідеї творять лише професійні митці, богема чи унікуми – у своїх лавах ми не раз окрім культурологів, філологів і архітекторів, помічали хіміків, математиків, психологів, географів і геодезистів
Молодіжне об’єднання «ГРАНІТ», є такою собі гримучою сумішшю громадсько-активних, креативних і навіжених молодих людей, у середовищі котрих плавиться, визріває та інколи виплескується назовні потужний потік позитиву, оформлений у громадську діяльність.
Оце все клекотіння випорскується назовні фотовиставками, літературними вечорами, перформенсами, етновечірками та десятками інших форм і проявів.
З теперішніх обивателів уже ніхто точно й не згадає кому саме і як прийшла у голову божевільна ідея створення середовища з такою назвою. Більшість схиляється до думки, що органічне оформлення у МГО – це всього лиш невід’ємний процес еволюції і єдиний спосіб моцно впливати на суспільство своїми хворими на креативні ідеї мізками.
Але не все так просто з тими ідеями, бо через чітке відчуття своєї ідентичності та національної свідомості у головах людисьок ті ідеї переплетені як старовинна вишивка чи петриківський розпис. Кожному притаманне своє світосприйняття та бачення, то й проекти котрі втілюються є також вкрай різноманітні.
Дітищами, народженими у потугах творити нове і якісне, є цикли бардівських, поетичних вечорів, фотопроекти, дебатний клуб, дослідницька робота, спортивні змаги, традиційні обрядові та етнозабави, українські вечори і вечірки, різноманітні концерти і фестивалі.
Але й цим не обмежується діяльність Громадсько-галицько рушійно-рішучо активно-альтернативно неформатно-незалежно ініціативно-інакомислячого товариства. (Як власне й розшифровується абревіатура назви об’єднання).
Їхня природа вимагає постійного руху – ледь завершивши якийсь фестиваль, вони уже пакують клунки на семінар з скелелазіння чи в екстремальну мандрівку.
Непосидючість і втинання неординарних речей стало звичним способом поведінки, а місце прописки – лише формальною адресою для одержування листів, оскільки навіть уночі ці вар’яти можуть лазити містом з фотоапаратурою, ловити на даху музу чи стопити зустрічну машину на трасі, звісно у вільний від організаційних обов’язків час.
І дарма, що у суспільстві побутує стереотип, що мистецько-продуктивні ідеї творять лише професійні митці, богема чи унікуми – у своїх лавах ми не раз окрім культурологів, філологів і архітекторів, помічали хіміків, математиків, психологів, географів і геодезистів.
Попри деякі відмінності нас об’єднують два гасла організації «Патріотизм, дія, креатив» і для самоутвердження лаконічне «Не Ламайся!».
От такий той ГРАНІТ.
Координатори
« До осені 2017 року наша прес-служба була в занедбаному стані. З вересня 2017 ми набрали нову команду, реорганізувавши роботу відділу, та збільшивши кількість відвідувачів наших лекцій та івентів », - розповідає керівник прес-служби організації – Ігор Турчак.
Від весни було намальовано більше 20 віршів, як у самому центрі міста, так і на його околицях, та 6 графіті, кілька ще в процесі створення.
Щодо графіті, то вони або патріотичного характеру, або такі які змусять задуматись (для прикладу графіті з дракончиком на стіні їдальні Львівської політехніки нагадує студентам, що крім віртуального, є і реальний світ), або які милують око і прикрашають наше місто. Адже набагато приємніше бачити на вулицях цікаві зображення чи вірші, аніж різного роду теги.
Розробили настільну гру для незрячих "Сенсо", а також, з допомагою наших дівчат-хореографів команди «HIPHOP.SYHIV», проведели майстер-клас «Хіп-хоп наосліп».
Сироти та діти, чиї батьки мають інвалідність, теж не лишаються уваги. Наприклад, нещодавно була проведена акцію до Дня Св. Миколая.
Почав втілюватись у життя проект «Знайти себе» з розвиваючими заняттями та елементами арт-терапії для дітей з інтернатів і сиротинців м. Львова.
Наступний рік розписаний повністю, тому приєднуйтесь до нас, допомога потрібна завжди!