Спікерство "Нетворкінг. Як побудувати зв'язки, які вирішують все?"

Майстер-клас з писанкарства "Космічна писанка"

Бардівські вечори

Андріївські вечорниці

АРХІВ
2017

Архів перебуває у стадії наповнення

Клуб настільних ігор спільно з ГО "Свербивус"

Першим позбутися карт і вигукнути «УНО!», не розвалити вежі і… згадати, як буде баклажан англійською мовою – усе це безкоштовний клуб настільних ігор ГО “Свербивус”.
Гра – найкращий спосіб відволіктися від будніх клопотів, поганого настрою і найкращий спосіб провести час із друзями та рідними. А якщо під час гри ви спробуєте розмовляти у компанії виключно англійською, тоді окрім розваги ще й зробите корисну справу – повторите або вивчите кілька нових слів. Є чимало переваг такого веселого проведення часу: вам не треба на відмінно знати англійську, бо саме граючись, ви запам’ятаєте нові слова (у доступі до кожного гравця є словничок, мобільний додаток, інтернет і інші учасники, які підкажуть). Ведучі дозвілля (волонтери ГО «Свербивус») вільно володіють англійською мовою і правилами усіх ігор, тому також зможуть вам допомогти. Вікових обмежень учасників немає, бо серед безліччі ігор є та, яка спообається і дітям і дорослим. 

Лілія Бутрій, волонтер ГО «Свербивус»:
«Найбільшою популярністю серед ігор «для розігріву» користується швидка гра “Твінс” . Це гра на уважність і швидку реакцію. Треба пригадувати або швидко шукати у словничку назви предметів англійською (баклажан, хатинка, їжак, барабан та ін). У грі є 55 карток. Ваше завдання знайти однакові предмети і першим скинути ці карти.
Також, особливу увагу хочу приділити грі Dixit. Це настільна гра, яку створили французький автор Жан-Луї Рубер і художниця Марі Кардо. Хід гри побудований на асоціаціях і спілкуванні. Один гравець описує предмет, решта шукають у себе малюнки, що найбільше пасують до озвученого опису. Усі скидають на стіл ті зображення, які, на їх думку, збігаються з описом і потім повинні здогадатися – яка ж насправді картка була в оповідача.
Мабуть багато чули, а може й пробували пограти у відому гру «Джангл». З дерев’яних брусочків будується вежа. Потім гравці по- черзі витягують з вежі по одному брусочку. Завдання гравця – витягнути брусок так, щоб не обрушити вежу. Той гравець, який обрушить вежу – програє. Це дуже емоційна, весела гра.
Загалом у нас є дуже багато ігор, якими захоплюються у світі. Є такі, що були вигадані за кордоном, але вітчизняні виробники адаптували їх під українців. «Scotland Yard», «Мачі Коро», «Alias», «Dixit», «Саботер», «Uno», «Нізам», «Щурячі перегони», «Цитаделі», «Страшні казки», «Twins», «Монополія», «Андор», «Гаррук», «За бортом» та ін.

Кіноніч

Сплав на Дністрі

Вишкіл волонтерів

Андріївські вечорниці

Акція до дня святого Миколая

Нещодавно була проведена акція до Дня Св. Миколая. Усі охочі мали нагоду взяти участь у ній, а саме: допомогти Миколаю відповісти на листи, об’єднатись з однодумцями і купити бажаний подарунок, домогти в організації тощо. Приємно усвідомлювати те, що все не дарма і є результат: 30 подарунків і 17 кілограмів мандаринок та відповідь на десятки листів. Цим, ми – ГО «Граніт» спільно з ГО «Свербивус», зробили свято кожному! 

АРХІВ
2013

Подушкова баталія в центрі Львова

Шальоний трамвай на День народженна Т.Г.Шевченка

АРХІВ
2012

Посвята кошиків в рамках волонтерської акції "Привітай дивізійника"

Кінний вишкіл