Всеукраїнські молодіжні обміни досвідом

Міжнародні молодіжні обміни досвідом

Французи

Литовці

Поляки

День молоді

Новий турмаршрут Львовом

41416069_2103257816352245_413274595173335040_n

Вишкільні молодіжні табори "Вовча стежа"

Розробка і турніри освітніх настільних ігор

Meet&Code

Вікімарафон

АРХІВ
2017

Архів перебуває у стадії наповнення

Інклюзивна діяльність

Гра «Сенсо»
Ви помічали, що люди з особливими потребами спілкуються тільки з такими, як вони або виключно з родичами?
Волонтери з ГО «Граніт» розробили та надрукували інклюзивну гру «Сенсо» шрифтом Брайля та звичайним текстом. 
Правила цієї гри – неважкі, що дозволяє грати усім: дорослим і дітям. Взяти участь можуть не більше чотирьох людей. Ця гра потребує постійного включення у роботу і не дає гравцю можливість «проспати» свій хід. 
Ціль: об‘єднати.

Вишкільні молодіжні табори "Вовча стежа"

Стіни говорять

Вірші писали до 80-ї річниці “Розстріляного відродження”, яка відбувалася в кінці жовтня- на початку листопада 2017-го року.
Ми писали невідомі вірші відомих поетів, які були розстріляні радянською владою у 1937 році, а також їх сучасників. Також інколи писали вірші поетів, на честь яких названа вулиця (для прикладу, на вул. Лесі Українки, відповідно її вірш)
Проект був створений як естетична складова вулиць Львова, так і для збагачення свідомості львів’ян та гостей. Часто писали вірші біля зупинок громадського транспорту, або в людних місцях, щоб очікуючи на транспорт чи йдучи по вулиці, людина могла прочитати вірш, задуматись над певною проблемою і збагатити свій внутрішній світ
Для віршів ми підбирали красиві каліграфічні шрифти та не рідко малювали поруч квіти чи інші зображення пов’язані зі змістом вірша

Meet&Code

21-22 жовтня у Львові за адресою вул. Академіка Андрія Сахарова, 31 ГО «Граніт» за підтримки LITS (Львівська IT Школа) та ГО «Свербивус» організували воркшоп в рамках ініціативи «Meet and Code», яка впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP. Захід орієнтований на молодь, яка не вміє кодити, але хоче зробити перші кроки в програмуванні. 
У суботу, 21 жовтня відбувся конкурс з написання коду програми, метою якого було зацікавити молодь у програмуванні та пояснити, наскільки це просто. Для новачків передбачено експрес курс з основ програмування. 
22 жовтня  всі охочі навчилися основам 3D моделювання. Провідні фахівці розказали та показали, як створити власну модель та надрукувати її за допомогою 3D принтера. У програмі була передбачена лекція «Програмування та 3D моделювання – що таке і з чим його їсти?» та створення власної моделі з подальшою реалізацією на 3D принтері. 

Антихабарка

Присвячено міжнародному дню боротьби з корупцією (9 грудня, субота) 11 грудня волонтери ГО «Граніт» проводили антихабарну акцію з метою поширення корисної інформації для запобігання корупції у ВНЗ на вулиці Бандери (біля головного корпусу Львівської Політехніки),
на вулиці Університетській (біля головного корпусу ЛНУ). На перервах між парами роздавали листівки з інструкціями «що робити якщо в тебе вимагають хабаря!» та символічні стрічечки зеленого кольору.

АРХІВ
2016

Школа громадської активності

Працювали на повну, дискутували про цікаві нюанси в комунікації з Олесем Пограничним, розбирали реальні гранти з Оксаною Дащаківською, дізнавались прийоми НЛП із Анастасією Зайцевою та не забували з якою метою ми вчимось, та які ролі нам відведено із Андрієм Мочурадом.

Вишкільні молодіжні табори "Вовча стежа"

АРХІВ
2015

Фронтова бібліотека

Метою акції було формування невеликих переносних бібліотек для підрозділів, які несуть службу на Сході України. Протягом грудня-січня коробки для збору літератури стояли у понад 30 книгарнях та кафе Львова. Також у ранковій програмі «Львівського телебачення» про акцію почув українець у Канаді, колишній УПІвець, який надіслав 40 ящиків діаспорної літератури. Кожен набір збалансовано складався з історичної та художньої літератури. В результаті зібрали книжки, якими забезпечили 20 батальйонів.

АРХІВ 2013

Мандрівний табір

АРХІВ 2012

Молодіжний табір "Кичера 2012. Бункер УПА"