Про нас

Громадське об'єднання "Граніт" - це...

така собі гримуча суміш громадсько-активних, креативних і навіжених молодих людей, у середовищі котрих плавиться, визріває та інколи виплескується назовні потужний потік позитиву, оформлений у громадську діяльність. 

Дітищами, народженими у потугах творити нове і якісне, є цикли бардівських, поетичних вечорів, фотопроекти, дебатний клуб, дослідницька робота, спортивні змаги, традиційні обрядові та етнозабави, українські вечори і вечірки, різноманітні концерти і фестивалі. 

І дарма, що у суспільстві побутує стереотип, що мистецько-продуктивні ідеї творять лише професійні митці, богема чи унікуми – у своїх лавах ми не раз окрім культурологів, філологів і архітекторів, помічали хіміків, математиків, психологів, географів і геодезистів

Молодіжне об’єднання «ГРАНІТ», є такою собі гримучою сумішшю громадсько-активних, креативних і навіжених молодих людей, у середовищі котрих плавиться, визріває та інколи виплескується назовні потужний потік позитиву, оформлений у громадську діяльність. 

Оце все клекотіння випорскується назовні фотовиставками, літературними вечорами, перформенсами, етновечірками та десятками інших форм і проявів. 

З теперішніх обивателів уже ніхто точно й не згадає кому саме і як прийшла у голову божевільна ідея створення середовища з такою назвою. Більшість схиляється до думки, що органічне оформлення у МГО – це всього лиш невід’ємний процес еволюції і єдиний спосіб моцно впливати на суспільство своїми хворими на креативні ідеї мізками. 

Але не все так просто з тими ідеями, бо через чітке відчуття своєї ідентичності та національної свідомості у головах людисьок ті ідеї переплетені як старовинна вишивка чи петриківський розпис. Кожному притаманне своє світосприйняття та бачення, то й проекти котрі втілюються є також вкрай різноманітні.

Дітищами, народженими у потугах творити нове і якісне, є цикли бардівських, поетичних вечорів, фотопроекти, дебатний клуб, дослідницька робота, спортивні змаги, традиційні обрядові та етнозабави, українські вечори і вечірки, різноманітні концерти і фестивалі.

Але й цим не обмежується діяльність Громадсько-галицько рушійно-рішучо активно-альтернативно неформатно-незалежно ініціативно-інакомислячого товариства. (Як власне й розшифровується абревіатура назви об’єднання). 

Їхня природа вимагає постійного руху – ледь завершивши якийсь фестиваль, вони уже пакують клунки на семінар з скелелазіння чи в екстремальну мандрівку. 

Непосидючість і втинання неординарних речей стало звичним способом поведінки, а місце прописки – лише формальною адресою для одержування листів, оскільки навіть уночі ці вар’яти можуть лазити містом з фотоапаратурою, ловити на даху музу чи стопити зустрічну машину на трасі, звісно у вільний від організаційних обов’язків час. 

І дарма, що у суспільстві побутує стереотип, що мистецько-продуктивні ідеї творять лише професійні митці, богема чи унікуми – у своїх лавах ми не раз окрім культурологів, філологів і архітекторів, помічали хіміків, математиків, психологів, географів і геодезистів. 

Попри деякі відмінності нас об’єднують два гасла організації «Патріотизм, дія, креатив» і для самоутвердження лаконічне «Не Ламайся!». 

От такий той ГРАНІТ.

Координатори

Олеся
hr напрямок
Андрій
освітній напрямок, нац-патр. виховання
Олеся
нац-патр. виховання, міжнар. обміни
Яна
інформаційний напрямок
Іра
освітній напрямок, міжнар, обміни
Марічка
арт напрямок
Юра
туристичний напрямок